Skip links

O firmie

O kapef

Kapef Sp. z o.o. to nowoczesne biuro rachunkowo-podatkowe posiadające siedzibę w Warszawie. Obsługujemy polskie i zagraniczne podmioty zlokalizowane na terenie całego kraju. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi księgowo-rachunkowej przedsiębiorstw oraz wspieramy osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Ponadto świadczymy usługi administracji kadrowo-płacowej, audytu, doradztwa podatkowego, opracowywania analiz ekonomiczno-finansowych oraz innych usług korporacyjnych niezbędnych do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Nasza oferta została przygotowana w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów, którzy oczekują kompleksowej wiedzy i doświadczenia, najwyższej jakości świadczonych usług, efektywności oraz wysokich standardów komunikacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie członkowie naszego zespołu zdobyli w pracy dla międzynarodowych korporacji doradczych oferujemy Państwu profesjonalizm oraz rzetelność świadczonych usług przy uwzględnieniu Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Biuro rachunkowe Warszawa

Nasz zespół

Paweł Janik

Posiada bogate doświadczenie w księgowości i finansach. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (Finanse i Bankowość, specjalizacja Rachunkowość Przedsiębiorstw). Pracę zawodową rozpoczynał jako księgowy, następnie w jednej z firm z “Wielkiej Czwórki” badał sprawozdania finansowe, prowadził projekty due diligence oraz zajmował się doradztwem biznesowym dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Od 2007 r. zajmował stanowisko dyrektora finansowego w spółce kapitałowej z branży medialnej.
Posiada certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 51210

Katarzyna Janik

Kasia posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym oraz księgowości. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowe studia z zakresu rachunkowości przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej. Kasia przez ponad 12 lat pracowała dla spółek z tzw. Wielkiej Czwórki, nadzorując projekty dla polskich i międzynarodowych klientów w zakresie przeglądów podatkowych, projektów typu due diligence, restrukturyzacji oraz bieżącego doradztwa podatkowego. W roku 2013 objęła stanowisko kierownika działu podatkowego w CocaCola HBC. W 2015 roku rozpoczęła własną praktykę. Kasia jest wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem 11193.

Dobierając zespół doradców dla danego projektu koncentrujemy się przede wszystkim na stworzeniu grupy skupiającej wszystkie konieczne kwalifikacje do zapewnienia Państwu profesjonalnego wsparcia w procesie prowadzenia rozliczeń oraz zarządzania firmą. Współpracują z nami osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych posiadające stosowne certyfikaty. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie i wszechstronną wiedzę zdobytą m.in. w pracy dla międzynarodowych firm doradczych (tzw. Wielkiej Czwórki).